انتقال سرقفلی

انتقال سرقفلی وکیل باتجربه 09126161121

انتقال سرقفلی مغازه یا دفتر و یا محل کسب به عبارتی دیگر  انتقال منافع به غیر به هر شکلی که باشد بدون رضایت مالک ممنوع است مگر اینکه این اختیار در قرارداد قید شده باشد .

متاسفانه  بسیاری از دارندگان سرقفلی یا حق کسب و پیشه بدون اجازه مالک اقدام به انتقال منافع یا فروش سرقفلی و حق کسب و پیشه مغازه یا محل کار خود می‌نمایند که از اساس اشتباه بوده و تبعات جبران ناپذیری به دنبال دارد.

وکیل با سابقه
وکیل با سابقه

توصیه میگردد از مشاوره با افراد بی تجربه و فاقد صلاحیت خودداری فرموده تا دچار سردر گمی نگردید .

مشاوره حقوقی در دفتر وکالت ما رایگان بوده و هیچگونه وجهی از شما دریافت نخواهد گردید.

دفتر وکالت ما با 30 سال سابقه کار و انبوهی از پرونده های موفق و وکلای با تجربه آماده خدمت رسانی به شما بوده و ما در قرارداد با شما کتبا ذکر خواهیم نمود که :

در صورت شکست در پرونده حق الوکاله پرداختی را استرداد خواهیم نمود و وکالت تضمینی پرونده شمارا بصورت وکیل تضمینی  قبول وکالت نموده و تعهد کتبی خواهیم نمود که در صورت عدم موفقیت حق الوکاله پرداختی را به شما بازگردانیم !

مشاوره حقوقی نیز در دفتر وکالت ما رایگان بوده و دیناری بابب حق المشاوره با وکیل از شما دریافت نخواهد گردید !

قبول وکالت از سراسر کشور

⚖🎓⚖⚘📚

121 61 61 0912

2 230 230 0912

83 944 83 0912

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل با سابقه 

🌟 ما حوصله داریم!

نشانی دفتر وکالت ما :

شعبه مرکزی : تهران – میدان فردوسی – نرسیده به استاد نجات اللهی ک نیائی پلاک 7 ممیز یک دفتر وکالت و مشاوره حقوقی

جهت اخذ وقت ملاقات رایگان با وکیل و مشاوره در خصوص انتقال سرقفلی یا هر موضوع دیگر میتوانید با یکی از شماره های ذیل تماس حاصل فرموده و روز – ساعت و محل ملاقات را با همکاران ما هماهنگ نمائید .

مصادیق انتقال منافع به غیر در قانون روابط موجر و مستاجر مصوب ۱۳۵۶
در قانون روابط موجر و مستاجر مصوب 1356 « مستأجر نمی تواند منافع مورد اجاره را کلاً یا جزءً یا به ‏نحو اشاعه به غیر انتقال دهد یا واگذار نماید مگر این‏که کتباً این اختیار[توسط مالک] به او داده شده باشد.».

بنابراین بدون اجازه مالک، مستاجر نمی تواند محل کسب را چه به صورت جزئی، چه به صورت کلی و یا به صورت شراکتی (سهیم بودن در سود) به دیگری واگذار نماید.

همچنین به موجب بند 2 ماده 14 قانون فوق، مستاجر نمی تواند مورد اجاره را با عناوینی از جمله وکالت یا نمایندگی عملا در اختیار دیگری قرار دهد.

در غیر این صورت مالک می تواند با گرفتن یک وکیل رسمی دادگستری که در وکالت سرقفلی و حق کسب و پیشه و تخلیه حرفه ای باشد  تخلیه مستاجر را از دادگاه بخواهد.

در این صورت مالک نصف حق کسب یا پیشه یا تجارت را در قبال تخلیه به مستاجر یا متصرف پرداخت خواهد کرد.

نگران حق الوکاله نباشید!

نگران حق الوکاله و هزینه وکیل نباشید  ما بخاطر نداشتن پول بر شما سخت نخواهیم گرفت شما میتوانید حق الوکاله را بصورت اقساطی و حتی با سپردن ضمانتنامه بانکی در پایان کار پرداخت نمائید !

ما مطابق با توان مالی شما  پس از مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری قادر به تقسیط هزینه وکیل برای شما بوده تا دسترسی آسان به وکیل برای شما مهیا شود.

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل و مشاوره حقوقی رایگان حضوری تلفنی و انلاین 09126161121
مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل و مشاوره حقوقی رایگان حضوری تلفنی و انلاین
09126161121

قبول وکالت از سراسر کشور

⚖🎓⚖⚘📚

121 61 61 0912

2 230 230 0912

83 944 83 0912

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل با سابقه 

🌟 ما حوصله داریم!

ما دارای 30 سال سابقه کار  وکالت تضمینی و انبوهی از پرونده های موفق بوده و میباشیم .
مشاوره حقوقی با وکیل در دفتر وکالت ما  در خصوص  انتقال سرقفلی یا هر موضوع دیگر رایگان است و از شما وجهی بابت حق المشاوره دریافت نخواهد گردید .

وکالت در دفتر وکالت ما بصورت تضمینی و به شرط موفقیت میباشد .

ما حتی در بسیاری از موارد حق الوکاله را بصورت اقساطی و یا در پایان کار دریافت نموده و در صورت شکست در پرونده حق الوکاله دریافتی را به شما استرداد مینمائیم .

جهت بررسی دقیق مشکل لطفا ابتداء اسناد و مدارک خود را به واتس اپ شماره 09128394483 ارسال فرموده تا پس از بررسی دقیق پاسخ مقتضی به شما داده شده و یا با شما تماس تلفنی گرفته خواهد شد .

در صورت نیاز به حضور از شما دعوت بعمل خواهد امد تا حضورا و بصورت رایگان با وکبل ملاقات نموده و به بررسی حضوری پرونده بپردازید.
نشانی ما: تهران میدان فردوسی نرسیده به استاد نجات اللهی کوچه نیایی پلاک ۷ دفتر وکالت🥀

تلفن : 121 61 61 0912

همین الان با ما تماس بگیرید!

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی

🌟ما حوصله داریم!

   ما در انتظار شما هستیم !

ملاقات با وکیل در دفتر وکالت ما رایگان بوده و وجهی بابت حق المشاوره از شما دریافت نخواهد گردید .

تجربه ثابت نموده است که گرفتن وکیل دادگستری و استخدام یک وکیل کار آزموده، ماهر و با تجربه در امر  وکالت تضمینی  و مجرب در پرونده‌های متعدد ضریب موفقیت شما را به نحو محسوسی بالا برده و وکیل گرفتن در پرونده و حضور وکیل مدافع در کنار شما بسیار سودمند می‌باشد.

مشورت با وکیل خوب را از دست ندهید. ما با تجربه وکالت بسیار در اسرع وقت و کمترین هزینه پرونده‌ها و دعاوی شما را به نتیجه می‌رسانیم.

ملاقات حضوری با وکلای ما بدون پرداخت حق‌المشاوره و بصورت رایگان می‌باشد.

جهت اخذ وقت ملاقات برای مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره در خصوص انتقال سرقفلی و یا هر موضوع دیگر  با شماره 09126161121  تماس حاصل فرمایید.

نشانی دفتر وکالت ما :

تهران میدان فردوسی نرسیده به استاد نجات اللهی کوچه نیائی پلاک 7 ممیز یک دفتر وکالت

شعبه دوم : تهران خ مطهری خ کوه نور

شعبه سوم : تهران – خ ولی عصر – بعد از میدان منیریه – پل امیر بهادر – ابتدای قزوین شرقی پلاک 115 دفتر وکالت

براساس رای وحدت رویه شماره 42 مورخ 1351/08/02 هیات عمومی دیوان عالی کشور «هر گاه در سند اجاره حق انتقال به غیر جزء یا کلاً از مستأجر سلب شده و او مورد اجاره را به شرکتی ولو خود مدیر آن باشد واگذار نماید انتقال به غیر تحقق یافته است. بنابراین انتقال منافع از شخص حقوقی به حقیقی و یا بالعکس، انتقال منافع به غیر محسوب می گردد و موجب تخلیه.

در خصوص سرقفلی و حق کسب و پیشه ما بهترین هستیم .

در صورت داشتن هرگونه نظر یا دیدگاه یا سئوال میتوانید مراتب را در فرم ذیل اعلام تا در اسرع وقت به شما پاسخ احاله داده شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *