اجرای احکام

وکیل اجرای احکام اجرای حکم
۳۰ مرداد , ۱۴۰۰
وکیل اجرای احکام اجرای حکم
وکیل اجرای احکام اجرای حکم

کلیه پرونده های محاکم قضائی اعم از حقوقی و کیفری بعد از قطعیت حکم به اجرای احکام ارسال میگردد – اجرای احکام کیفری تحت نظر دادستان و اجرای احکام دادگاه های حقوقی (مدنی) تحت نظر همان دادگاه میباشد اما در مورد رفع ابهام  بر عهده دادگاه صادر کننده دادنامه قطعی میباشد و حضور وکیل اجرای احکام در کنار قاضی اجرا میتواند کارساز باشد .

اجرای حکم کیفری در اجرای احکام  بعد از برگشت پرونده از دادگاه تجدید نظر و یا انقضای مدت تجدید نظرخواهی و قطعیت حکم بدون نیاز به مراجعه شاکی یا وکیل اجرای حکم به اجرای احکام ارسال میگردد اما در خصوص احکام حقوقی نیازمند به مراجعه محکوم له یا وکیل  و تقاضای صدور اجرائیه از دادگاه و سپس درخواست ارسال پرونده به اجرای احکام جهت اجرای حکم  میباشد .

بنابراین اجرای احکام مدنی محتاج به درخواست و پیگیری خواهان یا همان محکوم له یا وکیل اجرای احکام میباشد و بدون درخواست و پیگیری بایگانی موقت میگردد.

جهت مشاوره با وکیل اجرای احکام میتوانید دادنامه ها و مدارک خود را به واتس آپ یا تلگرام شماره ۰۹۱۲۶۱۶۱۱۲۱ ارسال فرموده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردیده ودر صورتیکه نیازمند به وکیل میباشید ما وکالت شما رابا هزینه حق الوکاله پائین و در اسرع وقت برایتان به سرانجام خواهیم رساند.

نشانی دفتر وکالت ما : تهران  میدان فردوسی نرسیده به استاد نجات اللهی کوچه نیائی پلاک ۷ ممیز یک – دفتر وکالت

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل  اجرای احکام  09126161121

هرچند که بعد از قطعی شدن حکم طرق فوق العاده دادرسی چون اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور و یا اعمال  ماده ۴۷۷ نیز جهت نقض دادنامه صادره قابل انجام میباشد اما مانع اجرای حکم نگردیده مگر اینکه رسما توقف اجرای حکم تا زمان تعیین تکلیف قطعی پرونده در دادگاه همعرض و یا دیوان عالی کشور صادر گردد.

برای آشنائی با نحوه پیگیری پرونده در اجرای احکام کیفری اینجا را کلیک بفرمائید.

برای آشنائی با نحوه پیگیری و ارسال پرونده در اجرای احکام مدنی اینجا را کلیک بفرمائید.

ما با سی سال سابقه وکالت مشکل شما را در اجرای احکام کیفری و حقوقی به نحو احسن مرتفع خواهیم نمود و کمترین خسارت و در کوتاهترین  زمان ممکن اجرای حکمتان را به ثمر خواهیم رساند .

اجرای احکام مدنی : اجرائیه – استعلامات ثلاثه – توقیف و بازداشنت حسابهای بانکی و املاک در اداره ثبن اسناد و املاک کشور و پلیس راهور و رفع بازداشت و رفع مسدودیت کد ملی و ….

اجرای احکام کیفری : تعلیق اجرای مجازات – پابند الکترونیکی – آزادی مشروط – رای باز – مرخصی زندانی و …..

جهت مشاوره حقوقی رایگان با وکیل میتوانید با شماره 09126161121 هماهنگی فرموده و حضورا تشریف فرما شوید .

هدف ما خدمت به شماست.

دفتر وکالت ما حق الوکاله متناسب را حتی بصورت اقساطی متناسب با وضعیت مالی شما پیشنهاد خواهد داد .

حق الوکاله وکیل در این مرحله در یک پرونده نرمال  15 میلیون تومان در سه قسط  پنج میلیون تومانی بوده و قابلیت تقسیط ماه های بیشتر را نیز دارا میباشد .

وکیل اجرای احکام اجرائیه اجرای حکم قاضی اجرای احکام دادیار اجرای احکام